aplikacja taksowki

Aplikacja taxi — jak z niej skorzystać?

Obecnie trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfona i zainstalowanych na nim różnego rodzaju aplikacji. Pozwalają nam one śledzić naszą aktywność, kontaktować się ze znajomymi, dokonywać zakupów przez internet, zamawiać jedzenie czy transport. Nikogo nie dziwi więc, że bardzo popularna jest obecnie również aplikacja taxi, dzięki której możemy zamówić kurs w dowolne miejsce. Jak z niej korzystać? Podpowiadamy. 

Aplikacja taxi — jak ją zainstalować?

Aplikacja taxi w Bydgoszczy została stworzona z myślą o klientach, którzy nie chcą dzwonić do centrali taksówkarskiej, aby zamówić kurs, ponieważ pozwala ona umówić przejazd online. Aby ją zainstalować, wystarczy mając telefon z systemem Android, wejść w sklep Google Play i wyszukać nazwę: Komfort Taxi, a następnie pobrać program. W przypadku smartfonów z systemem iOS takich samych czynności należy dokonać w App Store. Taka apka jest całkowicie bezpłatna.

Aplikacja taxi — funkcjonalność

Korporacja taksówkarska w Bydgoszczy stworzyła aplikację, która cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. Pozwala zamówić taksówkę online i od razu otrzymać informacje na temat tego, ile zapłacimy za kurs. Dodatkowo pozwala na podpięcie karty do profilu użytkownika, dzięki czemu za przejazdy możemy płacić całkowicie bezgotówkowo. Z drugiej strony gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa takich transakcji. Klient ma możliwość ustawienia maksymalnej wartości jednego przejazdu lub też PIN-u, który musi podać kierowcy, aby transakcja była autoryzowana.

Aplikacja taxi — bezpieczeństwo

Wiele osób zastanawia się, czy aplikacja taxi jest bezpieczna. Jeśli chodzi o sposób płatności, użytkownik ma możliwość zabezpieczenia swojej karty na wiele sposobów. Dodatkowo aplikacja nie zbiera danych, a wszelkie informacje, które są przez nią przetwarzane, są zaszyfrowane. Z kolei kierowcy pracujący w takich firmach muszą posiadać licencje i spełniać szereg wymagań w odróżnieniu od użytkowników innych popularnych aplikacji transportowych.

Skomentuj artykuł