pomoc drogowa

Auto Pomoc — co obejmuje?

Auto Pomoc oferowana jest przez specjalistyczne firmy dysponujące odpowiednim sprzętem umożliwiającym holowanie auta, a więc lawetami. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że poza standardową usługą holowania pojazdu do warsztatu samochodowego, Auto Pomoc obejmuje również inne czynności, takie jak chociażby wykonywanie przez profesjonalistów drobnych napraw na drodze, jak wymiana koła czy żarówki, ale i dowóz, czy odpompowanie paliwa. Z tego powodu kierowcy bardzo często korzystają z tego typu usług. Co jeszcze obejmuje Auto Pomoc? Podpowiadamy. 

Auto Pomoc — holowanie samochodu

Auto Pomoc w Opolu i każdym innym mieście obejmuje przede wszystkim usługę holowania samochodu. Na rynku obecnie funkcjonuje wiele firm, które dysponują specjalistycznym sprzętem, a więc lawetami pozwalającymi na bezpieczne przetransportowanie zepsutego pojazdu do warsztatu samochodowego. Nie wszystkie jednak oferują usługę holowania samochodów z polisy Assistance. Korzystając z oferty tego typu firm, warto więc postawić na przedsiębiorstwo, które ma podpisaną umowę ze wszystkimi ubezpieczycielami na bezgotówkowe holowanie auta.

Auto Pomoc — dodatkowe usługi na drodze

Auto pomoc w Opolskim ale również w innych województwach obejmuje jednak nie tylko holowanie samochodu. Tego typu przedsiębiorstwa często poszerzają swoją ofertę o różnego rodzaju naprawy na drodze. Mowa tutaj o wymianie żarówki czy koła, ale również otwieraniu samochodu w sytuacji zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyka bądź też awarii zamka. Z usług Auto Pomocy mogą skorzystać również osoby, które podczas prowadzenia auta zauważą uszkodzenie skrzyni biegów, awarie immobilizera, czy blokadę autoalarmu.

Taka pomoc jest nieoceniona również, wtedy kiedy rozładuje nam się akumulator, zabraknie paliwa lub zatankujemy jego niewłaściwy rodzaj. Wówczas firma oferująca pomoc drogową przywiezie właściwe paliwo i odpompuje omyłkowo zalane. W przypadku większych usterek, firmy oferujące Auto Pomoc, mogą holować auto do swojego warsztatu, gdzie specjaliści przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy.

Skomentuj artykuł