karton z nadrukiem

Kartony z nadrukiem – po czym poznać ofertę dobrego producenta?

Kartony z nadrukiem to jeden ze sposobów, aby zapaść w pamięć klientom Twojego sklepu. Klienci, silniej zapamiętują markę, gdy otrzymują produkty zapakowane w pudełka kartonowe z niestandardowym nadrukiem. Sklep, który wysyła przesyłki w standardowym opakowaniu, nie wykorzystuje olbrzymiego potencjału. Aby jednak wybrać odpowiednie produkty, potrzebny jest dobry producent. Po czym go poznać? Podpowiadamy.

Dlaczego warto zakupić kartony z nadrukiem dla swojej firmy?

Pudełka kartonowe to świetne miejsce na reklamę. Klient, który odbierze zamówienie, na pewno zwróci uwagę na opakowanie. Dlatego warto nadrukować na zewnętrznej stronie opakowania przynajmniej logo Twojej firmy. Twoje logo i kolory marki są ważnymi elementami tożsamości Twojej marki. Pomagają też stworzyć połączenie między klientami a Twoją marką. Dzięki temu łatwiej będzie im rozpoznać Twoją markę.

Spójne kolory i elementy marki pomagają zwiększyć rozpoznawalność marki o 80%, a budowanie marki we wszystkich kanałach może poprawić przychody o 23%. Jednym z tych kanałów jest opakowanie produktu. Pudełka kartonowe z nadrukiem są świetnym sposobem, aby nawiązać komunikację z klientem. Oprócz logo możesz także wydrukować na opakowaniu krótki komunikat. Jeśli nie masz pomysłów, to wystarczą krótkie podziękowania za zakup.

Po czym poznać dobrego producenta kartonów z nadrukiem?

Swoje kartony z nadrukiem producent będzie zawsze starał się jak najlepiej wyeksponować. Jeśli szukasz internetowo, sprawdzaj koniecznie strony danych marek. Oferta powinna być jak najbardziej przejrzysta i czytelna dla każdego użytkownika. Przypatrz się, czy firma oferuje różne rozmiary kartonów, a także ewentualną instrukcję ich składania, bowiem nie wszystkie materiały jest tak łatwo złożyć. Przykładowo opakowania z tektury falistej wymagają większego nakładu umiejętności niż klasyczna tektura. Przy zakupie hurtowym mogą Cię również obowiązywać atrakcyjne rabaty oraz zniżki dla stałych klientów.

Skomentuj artykuł